O nás

Jsme zavedená advokátní kancelář. Čím se  lišíme? Klademe důraz na osobní a lidský přístup. S ohledem na klienta a jeho kauzu se snažíme najít to nejvhodnější řešení. Pouštíme se jen do sporů, kde je reálná šance na výhru.

Mgr. Jaroslav Suttner

Mgr. Jaroslav Suttner

advokát

Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po následné tříleté koncipientské praxi založil roku 2006 vlastní advokátní kancelář. Je velmi zkušeným praktikem a zabývá se širokou škálou práva: právem bytovým, rodinným, obchodním (korporátním) a také trestním. Ve své práci se řídí zdravým rozumem a má postoj, který není mezi advokáty úplně běžný: „Klientovi říkám vždy pravdu, i když je třeba nepříjemná. A nikdy ho netlačím do sporů, které považuji za předem prohrané.” To druhé má výsledky, které jsou naopak příjemné – spory, jež vede, zpravidla vyhrává. Z toho pochopitelně těží i jeho klienti.

Mgr. Lukáš Serbus

Mgr. Lukáš Serbus

advokátní koncipient

Během studia na Právnické fakultě Západočeské univerzity absolvoval odbornou stáž u Okresního soudu Plzeň-město a praxi u insolvenčního správce. Poskytoval také studentskou výpomoc v přední pražské advokátní kanceláři.
Od r. 2014 působil jako advokátní koncipient v KŠD LEGAL, od r. 2016 také jako právník v přední cestovní kanceláři. Ve své právní praxi se Lukáš věnuje zejména občanskému právu: s důrazem na oblast bytového a rodinného práva, závazkových vztahů a spornou agendu, včetně vymáhání pohledávek. Kromě toho i na právo korporátní a trestní.

Zaujala vás nabídka našich služeb?

Pošlete nám e-mail nebo zavolejte.